D.E.ViLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nya?


You are not connected. Please login or register

Паркинг

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Паркинг Empty Паркинг Sun Jun 05, 2011 5:10 am

Eiri

Eiri
Back vocal/ Bass guitar

Паркинга в сградата.
И около сградата.

2Паркинг Empty Re: Паркинг Tue Jun 07, 2011 3:25 am

Eiri

Eiri
Back vocal/ Bass guitar

Черен мини ван спря пред главният вход на сградата и един от охранителите ми отвори вратана та.
- Здравей, Ири. Какво те води насам толкова скоро. - От входа излезна един от мейнджърите и нагло избута охранителя.
- Госпожице, радвам се, че веднага дойдохте. Надявам се, да не развалям почивката ви. - Каза човека и ми подаде ръка.
- Давайте по същество, какво беше толкова важно, че да прекъснете приоритетният проект ? - казах с видимо пренебрежение и се обърнах да поздравя охранителите на входа.
- Нека говорим горе в кабинета ми. - Каза мъжът и ме поведе към сградата.

3Паркинг Empty Re: Паркинг Tue Jun 07, 2011 3:37 am

Eiri

Eiri
Back vocal/ Bass guitar

Излезнах извън сградата и зачаках да чуя гласа на Чи от другата страна на слушалката. През това време момчето от охраната, от преди малко се приближи до мен и ими подаде пакет цигари.
- За Чики са, поръча ми ги преди много време, но все нямах възможност да я видя и да и ги дам. - каза и се усмихна приятелски.
- Ахаха, ще гледам да и ги предам. Даже след малко ще се видим, ако всичко мине по-план. - Казах и продължих да чакам Чи да вдигне.

4Паркинг Empty Re: Паркинг Tue Jun 07, 2011 3:49 am

Eiri

Eiri
Back vocal/ Bass guitar

/- Абе ти не беше ли преди 5-10 минути тук?!
/
- Хубаво посрещане няма що. Ха, имам добра новина за теб. Желанието ти ще се изпълни. Поради проблеми, компанията иска да се покрием. Коте значи водене на нормален живот. Не искам да те стряскам, но може да има и бобва в онази нова стая. Съберете си най-важното и среща в MC след 30 минути. А и ... Не знам дали да не пратиш Риса някъде. Знач, че вече е част от нас, но като за добре дошла, да я гонят някакви със снайпери и да има бомби из мястото където ще живее... май не е най-хубавото. Ти реши, до после. - Затворих телефона, после го отворих рязко и надрасках СМС до Чи набързо.
'Внимавай на кого звъниш, може да ни подслушват. Не се бавете ^ 3^'
После казах чао на охраната и тръгнах пеша към клуба. Пъффф, не такава почивка исках, мамка му.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Паркинг

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum