D.E.ViLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nya?


You are not connected. Please login or register

Johnny's Office

3 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 2:59 am

Risa


Vocal / Guitar

- Йо! *направих зайче и се усмихнах* Не вярвах, че ще ме познаеш, мина много време. * погледнах момичето до Ири* Привет, аз съм Риса, надявам се да се разбираме добре. *подадох й ръка*

27Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 3:05 am

Eiri


Back vocal/ Bass guitar

- Да, нали. А, това е Чики - Засмях се и посочих Чи. - Ти как попадна тук ? - Притворих очи и се усмихнах.

28Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 3:08 am

Risa


Vocal / Guitar

Прибрах си ръката, за да не изглеждам като още по-голям идиот. Захапах нервно долната си устна, преди да отговоря.
- Ами, аз.. мислех, че са ви информирали, имаше кастинг за нов член на групата ви, аз.. такова.. взех че го спечелих..

29Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 3:27 am

Eiri


Back vocal/ Bass guitar

Въздъхнах.
- Ще видиш, че в повечето време не ни информират за нищо. - Отворих папката докато говорех и видях трак листа на миниалбума ни. Най-отдолу пишеше, че Риса ще избере една от песните, които са подготвени за албума ни.
- Хей, коя песен избра ? - казах докато продължавах да чета съдържанието на папката. На друг лист пишеше, че трябва да изберем коя ще е главната песен за промоутване.
- О, и коя песен би искала да промоутваме най-много - Усмихнах се и вдигнах поглед от папката.

30Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 3:36 am

Risa


Vocal / Guitar

- Lonely! *казах много по-бързо и по-високо, отколкото беше нужно* - Хвърлете едно око на песента, страхотна е, надявам се да ви допадне. *кимнах няколко пъти с глава* - Относно главната песен, не смятам, че трябва да решавам това, все пак вие вече станахте известни, не са ви казали за присъединяването ми към групата, ще е нагло да се набутам така между вас и да започна да си пъхам носа навсякъде, вие изберете песента, аз ще се съглася с вашето решение.. *нервно се усмихнах*

31Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 4:04 am

Eiri

Eiri
Back vocal/ Bass guitar

Опитах се да си припомня мелодията на въпросната песени и започнах да си тананикъм.
- Ти пък, ти пък. Вече си част от нас и мнението ти е от значение. Ако искаш помисли малко и после ще ми кажеш... а, междо другото, каква е твоята роля и инструмент. Гомен, гомен за въпросите, но дядо ми е безполезен понякога. - Облегнах се на бюрото.

32Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 4:25 am

Risa

Risa
Vocal / Guitar

- Наистина смятам, че нещата станаха малко прибързани, дядо ти иска още от утре да записваме задно в студиото, засега ще пея и ще съм на китара, въпреки че мога да свиря и на барабани, цигулка и пиано..

33Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 4:46 am

Eiri

Eiri
Back vocal/ Bass guitar

- Ауууу, и аз мога на цигулка и пиано. Е, барабаните вече не са ми сила. Но нищо. - Въздъхнах пак, дядо ми наистина знаеше как да не довърши делата си. Нямах търпение да наследя тази компания и да я вкарам в правият път. - Риса, искаш ли да отидем до хотела и да си починем или поне да се преоблечем и да правим нещо? Чи, надявам се, ще се присъедини към нас после, ако някой не я потхване.

34Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 4:48 am

Risa

Risa
Vocal / Guitar

- Ще се радвам, но имаш ли свободно време?

35Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 4:49 am

Eiri

Eiri
Back vocal/ Bass guitar

- Винаги имаме свободно време, а пък и ще трябва да записваме чак утре. Хайде - ще е забавно, освен ако не искаш да тренираш или нещо от този род. Но съм сигурна, че щом си избрана, си природен талант.

36Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 4:54 am

Risa

Risa
Vocal / Guitar

- Хаха, природен талант друг път, просто работех денонощно, не беше лесно да дойда при вас, така че ще дам 110 процента от себе си, за да не ви разочаровам, но сега умирам за чаша кафе. Много ще се радвам да отидем другаде. *усмихнах се и погледнах Чики* Ще се видим скоро, приятен ден. *поклоних се леко и излязох*

37Johnny's Office - Page 2 Empty Re: Johnny's Office Sun Jun 05, 2011 5:02 pm

Chii

Chii
Rap/ Leader

- Аааа, да, чао. - кимнах леко на новото момиче - Риса - и се огледах наоколо. Нищо... - Чувствам се като кукла о_о
Станах и тръгнах към хотела, обаждайки се на някого да дойде да ме вземе.

https://d-e-vill.forumotion.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum